Wczytuję dane...
O nas
Sklep internetowy Centrum Environ oferuje sprzedaż produktów o właściwościach farmaceutycznych (dermokosmetyków - kosmeceutyków), których obrót jest dopuszczalny w myśl przepisów prawa polskiego.
Stale współpracujemy z głównym dystrybutorem firmy Environ na Polskę, dlatego możemy zapewnić najnowsze i najlepsze kosmetyki Environ w możliwie najniższych cenach z legalnego źródła. Posiadamy niezbędną wiedzę, popartą kilkunastoletnim doświadczeniem w praktycznym stosowaniu dermokosmetyków Environ, co gwarantuje fachowość pomocy przy zakupach z naszej strony. Masz pytania odnośnie wybranego towaru - czekamy na Twój telefon: 600 327 205 bądź e-mail. Doradzimy!
Przy oglądaniu i wybieraniu produktów nie jest wymagana rejestracja na stronie sklepu. W chwili składania zamówienia również nie trzeba wypełniać formularza zgłoszeniowego (rejestrować się). Jednakże podając swoje dane osobowe, czyli zakładając konto w Centrum Environ - zyskujecie Państwo możliwość korzystania z rabatów oraz szerokiej oferty specjalnej dla stałych klientów! Zachęcamy zatem do rejestrowania się - naprawdę warto!
Przy łącznym zakupie na kwotę wyższą niż 3.000 zł. (tj. 3 tysiące punktów), otrzymują Państwo prezent w postaci dermokosmetyku. Po przekroczeniu kolejnego progu 3 tys. złotych - kolejny prezent, itd. (system pokazuję wartości zamówień w postaci punktów). Zachęcamy zatem do zarejestrowania sie w sklepie, wówczas wartości zamówień (punktów) będą się kumulować.
Centrum Environ przetwarza dane osobowe Użytkowników z zachowaniem obowiązujących w tym zakresie przepisów prawa oraz zastosowania zabezpieczeń, wymaganych przez obowiązujące prawo - więcej informacji w zakładce Polityka Prywatności. Użytkownik składając formularz zgłoszeniowy jest zobowiązany wyrazić zgodę przynajmniej na jednorazowe przetwarzanie jego danych w zakresie i w celu realizacji zakupu.
Opisy i zdjęcia na stronie sklepu, pochodzą z materiałów promocyjnych producenta oraz generalnego dystrybutora marki Environ i zostały wykorzystane za jego zgodą.
Sklep internetowy Centrum Environ jest własnością Agencji Reklamowej Art & Media w Łomiankach - NIP 118-096-05-57, REGON 015890769, EDG 8173.
Jesteś zainteresowany współpracą B2B w zakresie reklamy na stronie naszego sklepu? Napisz do nas email, lub skontaktuj się z nami listownie: ul. Niemena 44, 05-092 Łomianki Dolne, PL, bądź zadzwoń: kom. 600 327 205.