Wczytuję dane...
Wysyłka i płatności

Sklep internetowy Centrum Environ prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio poprzez niniejsze strony internetowe sklepu. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Centrum Environ są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Specjalnie dla naszych Klientów DARMOWA WYSYŁKA dla zamówień powyżej 499 zł!

Na życzenie wystawimy fakturę VAT - prosimy o podanie danych do faktury wyłącznie w momencie składania zamówienia.

Możliwe są następujące formy płatności:

  • Przelewem na konto. Opłać zamówienie w przeciągu 2 dni roboczych, a towar wyślemy niezwłocznie po zaksięgowaniu gotówki na naszym koncie. Koszt wysyłki to 17 zł (InPost Paczkomaty), 19 zł (Kurier DPD) lub GRATIS dla zamówień powyżej 499 zł!
    Wpłaty wraz z pełnymi danymi oraz podanym w tytule numerem zamówienia należy dokonywać na konto sklepu: 84 1140 2004 0000 3902 6307 0946
  • PayU - płatności online. Opłać zamówienie zaraz po jego złożeniu bezpośrednio na naszej stronie (kartą, kodem blik, szybkim przelewem), a zamówiony towar wyślemy do Ciebie niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty. Koszt wysyłki to 17 zł (InPost Paczkomaty), 19 zł (Kurier DPD) lub GRATIS dla zamówień powyżej 499 zł!
  • Za zaliczeniem pocztowym - wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej (za pobraniem). Przesyłkę zrealizujemy najpóźniej w przeciągu 48 godzin od daty złożenia zamówienia. Koszt wysyłki to 23 zł lub GRATIS dla zamówień powyżej 499 zł!
  • Za pobraniem w paczkomacie InPost - wysyłka bezpośrednio do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Przesyłkę zrealizujemy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Koszt wysyłki to 21 zł lub GRATIS dla zamówień powyżej 499 zł!
  • Odbiory osobiste są możliwe w naszym biurze w Łomiankach po wcześniejszym ich uzgodnieniu. Jak tylko produkt będzie gotowy do odbioru, niezwłocznie poinformujemy Cię o tym mailowo bądź telefonicznie.

Sklep internetowy CentrumEnviron.pl prowadzi sprzedaż tylko i wyłącznie na terenie Polski.

Uwaga! Po otrzymaniu przesyłki - KONIECZNIE - sprawdź jej stan i zawartość w obecności kuriera. Nie bierzemy odpowiedzialności za przesyłki które zostały uszkodzone w czasie transportu i są uszkodzone, a które nie zostały przez Państwa zweryfikowane.

Życzymy udanych zakupów!