Wczytuję dane...
Wysyłka i płatności
Sklep internetowy Centrum Environ prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio poprzez niniejsze strony internetowe sklepu.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie Centrum Environ są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Specjalnie dla naszych Klientów DARMOWA WYSYŁKA - zamów i opłać zamówienie przelewem - dokonaj przedpłaty, a kurier DPD dostarczy paczkę do Ciebie w dniu następnym po jej nadaniu. Wysyłkę można również zamówić za pośrednictwem Poczty Polskiej. Za przesyłkę Pocztą Polską możesz zapłacić za pobraniem (podczas odbierania przesyłki) i przelewem (płatność z góry) - szczegóły i koszty wysyłek poniżej.

Na życzenie wystawimy fakturę VAT - prosimy o podanie danych do faktury wyłącznie w momencie składania zamówienia.
Możliwe są następujące formy płatności:
  • Przelewem - przedpłata. Opłać zamówienie w przeciągu 2 dni roboczych, a towar wyślemy niezwłocznie po zaksięgowaniu gotówki na naszym koncie.
Wpłaty wraz z pełnymi danymi oraz podanym w tytule numerem zamówienia należy dokonywać na konto sklepu:
84 1140 2004 0000 3902 6307 0946

Jeżeli dokonasz przedpłaty - produkty Environ wyślemy do Ciebie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD - koszt 0 zł - wysyłka na koszt sklepu, oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej - koszt wysyłki to 19,00 zł.

  • PayU - płatności online. Opłać zamówienie zaraz po jego złożeniu bezpośrednio na naszej stronie (kartą, kodem blik, szybkim przelewem), a zamówiony towar wyślemy do Ciebie kurierem DPD GRATIS jeżeli wartość Twojego zamówienia przekroczy 300 zł. Poniżej tej kwoty koszt przesyłki wynosi 21 zł.

  • Za zaliczeniem pocztowym - wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej (za pobraniem). Przesyłkę zrealizujemy najpóźniej w przeciągu 48 godzin od daty złożenia zamówienia. Koszt przesyłki to 23,00 zł.
Odbiory osobiste są możliwe w naszym biurze w Łomiankach po wcześniejszym ich uzgodnieniu. Jak tylko produkt będzie gotowy do odbioru, niezwłocznie poinformujemy Cię o tym mailowo bądź telefonicznie.

Sklep internetowy Centrum Environ prowadzi sprzedaż tylko i wyłącznie na terenie Polski.

Uwaga! Po otrzymaniu przesyłki - KONIECZNIE - sprawdź jej stan i zawartość w obecności kuriera. Nie bierzemy odpowiedzialności za przesyłki które zostały uszkodzone w czasie transportu i są uszkodzone, a które nie zostały przez Państwa zweryfikowane.

Życzymy udanych zakupów!