Wczytuję dane...
Dermokosmetyki Environ

ENVIRON - PROFESJONALNA FIRMA KOSMETYCZNA

Nagroda Environ 2019

Dermokosmetyki ENVIRON zostały opracowane, by skutecznie chronić skórę przed promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami środowiska, wolnymi rodnikami oraz do opóźniania procesów starzenia, uzyskania zdrowej kondycji skóry, a także dla wspomagania leczenia dermatologicznego i pourazowego skóry.

Environ to unikatowy system pielęgnacji, odnowy i korekty skóry prezentowany na międzynarodowych kongresach kosmetycznych, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Suplementy diety Environ

Environ jest pierwszą na świecie firmą dermokosmetyczną, co oznacza, że oferowane produkty posiadają właściwości farmaceutyczne i są opracowywane na podstawie badań naukowych i medycznych. Zawierają one najwyższej jakości składniki, główne Witaminy (A, E i C), peptydy i szeroką gamę antyutleniaczy używanych do produkcji, o czym świadczą doskonałe i udowodnione rezultaty na całym świecie.

Dla uniknięcia reakcji alergicznych, zawierają jedynie śladowe ilości konserwantów, są bezzapachowe i pozbawione środków koloryzujących. Lekkie i łatwo penetrujące nie blokują ujść gruczołów łojowych, dzięki czemu zapewniają optymalną pielęgnację skóry. Są produktami najnowszej generacji i jednocześnie przystosowanymi do osiągania optymalnych rezultatów odmładzania i korekty skóry uszkodzonej.

Seria AVST Environ

Działanie kosmetyków wyprodukowanych przez Environ są w pełni zgodne z naszymi naturalnymi odczynnikami PH, przez co chronią naszą skórę i idealnie się do niej dopasowują. Ich działanie polega głównie na odbudowaniu struktury skóry za pomocą stężonych witamin oraz licznie dodanych składników leczniczych.

Environ jest głównym producentem produktów odmładzających, które pozwalają zatroszczyć się o stan całej skóry naszego ciała. Nieinwazyjne i inwazyjne metody kosmetologii Envirion, to wprowadzanie odmładzających składników do wnętrza skóry. Proces ten pozwala przesunąć skłonność starzenia się jej na dłuższy okres czasu.

C-Boost Environ

Kosmetyki firmy Environ zawierają oprócz wspominanych witamin - beta karoten, który w bardzo łatwy sposób przyswaja się i poprzez specjalny dobór jego wskaźnika utrzymuje naszą skórę w zdrowej i pięknej kondycji.

Zabezpieczenie przeciwsłoneczne

 

WYRÓŻNIENIA ENVIRON

  • 1998 - Marie Claire PRIX D’Excellence dla C-Quence i Krem z serii Ionzyme Environ
  • 2002 - Marie Claire PRIX D’Excellence dla Roll CIT kosmetyczny Environ
  • 2002 - FHM Grooming dla RAD Environ
  • 2009 - Certyfikat Swiss VitaminInstitute (SVI) dla C- Quence1, 2, 3 i 4 Environ
  • 2009 - Marie Claire PRIX D’Excellencedla serii kosmetyków kolorowych Environ
  • 2010 - Pharmaceutical & Cosmetic dla Serum Focus Frown Environ
  • 2011 - Image BeautyAwards 2011 dla Serum Focus Frown i Żel wokół oczu AVST Environ
  • 2012 - Certyfikat Swiss VitaminInstitute (SVI) dla serii Krem AVST 1-5 Environ
  • 2012 - Image BeautyAwards 2012 dla Tonik Nawilżający AVST Environ.

 

Zachęcamy do zakupów - dermokosmetyki Environ są poprostu najlepsze dla Twojej skóry! Masz wątpliwości - zadzwoń do nas - tel. 600 327 205.

Pobierz i poczytaj broszurę informacyjną o uzdrawiających właściwościach preparatów i kosmetyków Environ - przygotowaną przez głównego dystrybutora tej marki na Polskę. Zapoznaj się również z naszą ulotką informacyjną. Zapraszamy do zapoznania się z kanałem na YouTube marki Environ https://www.youtube.com/channel/UCNvld-Gf9Da1P-0tYOngdeQ.