loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronynastępny
Gold Roll-Cit + HA Intensive Hydrating Serum (30 ml)

Gold Roll-Cit + HA Intensive Hydrating Serum (30 ml)

ENVIRON
średnia: 5.0  ocen: 1

Producent: ENVIRON

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!

Cena:1090,00 PLN

  • Opis produktu

Super zestaw w doskonałej - najlepszej cenie: Gold Roll-Cit plus HA Intensive Hydrating Serum (30 ml)

Gold Roll-Cit - czyli złoty Roll-CIT firmy Environ to luksusowy produkt wykonany z platerowanej złotem stali chirurgicznej. Zapewnia bezpieczeństwo stosowania w domowych warunkach. Złoty Roll-CIT to urządzenie, które w bezinwazyjny sposób zwiększa penetrację składników aktywnych w głębokie warstwy skóry. Urządzenie posiada 260 mikroigieł długości 0,2 mm, które nakłuwają wyłącznie warstwę rogową naskórka, a ta stanowi największą barierę dla składników aktywnych zawartych w kremach. Długość igieł została opracowana na podstawie wieloletnich badań na skórze. Zabieg mikronakłuć nie powoduje krwawienia skóry, a mikrokanaliki regenerują się w ciągu 8 godzin podczas snu.

Zastosowanie: cienka i wiotka skóra wokół oczu, kurze łapki, zmarszczki wokół ust, opadająca powieka, przebarwienia, nierównomierny koloryt skóry, utrata gęstości skóry twarzy i szyi i dekoltu, blizny potrądzikowe.

Korzyści: stymuluje zagęszczenie skóry, redukuje zmarszczki, zwiększa odporność skóry na działanie promieniowania UV i zmniejsza przebarwienia.

Environ HA Intensive Hydrating Serum 30 ml - to lekkie serum o działaniu nawilżającym, zmniejszające objawy starzenia się skóry. Redukuje zmarszczki, zwiększa napięcie i nawilżenie skóry. Serum stanowi uzupełnienie codziennej pielęgnacji produktami linii Skin Essentia i Youth Essentia. Zastosowana w produkcie sól kwasu hialuronowego znacznie lepiej przenika przez skórę, niż kwas hialuronowy. Zdolność związania cząsteczek wody pozwala na uzupełnienie nawilżenia, które wraz z wiekiem drastycznie spada.
Z uwagi na fakt, że cząsteczki kwasu hialuronowego samoistnie nie przenikają przez skórę zalecamy używanie preparatu wraz z wałeczkiem do mikronakłuć Roll-CIT lub/i wraz z urządzeniem Mobile DF.

Zastosowanie: sucha skóra, zmarszczki, brak elastyczności i utrata jędrności.
Korzyści: nawilżenie, uniesiony i napięty owal twarzy, redukcja zmarszczek oraz rozświetlenie.