Wczytuję dane...
Producent: ENVIRON

Serum4 Plus - Vita-Peptide Intensive  razem z Kremem Vita-Antioxidant Defence Plus, tworzą piąty i ostatni krok w witaminowym systemie Youth EssentiA STEP-UP SYSTEM. Serum 4 Plus-  Vita-Peptide Intensive zawiera wysokie stężenie witamin A i C oraz antyoksydantów i peptydów. Wzbogacony o dodatkowe, przebadane klinicznie składniki takie jak: Juvinity i Malt Secrets, które przesuwają granice młodości, pomagają zmniejszyć wyraźne oznaki starzenia się skóry – zachowując zdrowy i młody wygląd skóry oraz nadając jej promienny blask.

Przeznaczony dla wszystkich typów skóry, a w szczególności dla skór dojrzałych i z fotouszkodzeniami. Serum 4 Plus- Vita-Peptide Intensive powinno być stosowane po tym jak skóra przyzwyczai się do Serum 4 i Defence Crème. Rekomendujemy zużycie 2-3 buteleczek Serum 4 Vita-Peptide Intensive, zanim zostanie wprowadzony Krem Vita-Antioxidant Defence Plus.

Kuracja oparta na połączeniu Kremu Vita-Antioxidant Defence Plus i Serum4 Plus- Vita-Peptide Intensive przynosi ogromne korzyści, dzięki dostarczaniu wysokich stężeń peptydów i antyoksydantów:

Witamina A znana jest jako witamina normalizująca – stanowi podstawę normalnej, zdrowej i dobrze funkcjonującej skóry.
Witamina A promuje zdrową skórę właściwą i naskórek – jest niezbędna dla wszystkich warstw skóry, pomaga w utrzymaniu zdrowo wyglądającej skóry.

Witamina A wspiera kolagen i elastynę – bierze udział w syntezie zdrowego kolagenu i elastyny w celu uzyskania mocniejszej skóry.

Witamina A wspiera naturalne faktory nawilżające – wspiera prawidłowe funkcjonowanie barier skóry, dzięki czemu jest ona nawodniona i odświeżona.
Palmitoyl Tripeptide-1 + Palmitoyl Tetrapeptide-7 + Sodium Lactate (Matrixyl® 3000) jest peptydem złożonym z kombinacji aminokwasów. Niezależne badania naukowe przeprowadzone przez producenta wykazały, że zwieksza produkcje kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów (GAG), które pomagają w osiagnieciu młodzieńczego, zrewitalizowanego wyglądu skóry.
Badania producenta dotyczące Matrixyl® Synthe’6® wskazują, że pomaga w poprawie ogólnego wyglądu skóry. Posiada działanie matrystaliczne, stymuluje matrycę skóry i łącznik skórno-naskórkowy (DEJ) zapewniając optymalną strukturę, dzięki czemu skóra ma gładki i pulchny wygląd.
Palmitoyl Hexapeptide-12 + Ceramide NG + PEG-10 Phytosterol (Dermaxyl®) jest to “peptyd młodości”, który składa się z kombinacji aminokwasów. Badania producenta wykazały, że pomaga w wygładzeniu zmarszczek i naprawie bariery skórnej. Stymuluje komunikację komórkową i naprawę uszkodzeń związanych z wiekiem.
Ascorbyl Tetraisopalmitate (witamina C) jest rozpuszczalną w tłuszczach formą witaminy C. Badania wykazały, że jest to przeciwutleniacz, który pomaga w zwalczaniu uszkodzeń spowodowanych przez wolne rodniki oraz poprawia widoczne oznaki starzenia się skóry.
Tocopheryl Acetate (witamina E) jest przeciwutleniaczem i nawilżaczem o doskonałych efektach kondycjonujących skórę.
Juvinity™ oparty jest na kompleksie lipidowym, który pomaga wygładzić zmarszczki, wspomaga poprawę strukturalnej integralności skóry i wykazuje opóźnienie starzenia komórkowego.

Badania in vivo przeprowadzone na 28 kobietach-ochotniczkach wykazały, że Juvinity™ pomaga zmniejszyć widoczne oznaki starzenia. Wygładza zmarszczki, restrukturyzuje i poprawia gęstość skóry. Po zaledwie jednym miesiącu stosowania, głębokość głównych zmarszczek zmniejszyła się o 26.5%. 80% uczestników badania zauważyło, ze ich skóra była mniej pomarszczona i znacznie jędrniejsza po 2-miesiecznej kuracji.
Hydrolyzed Jojoba Esters i Sodium Lactate zostały zawarte w celu zapewnienia korzyści nawilżających, dzięki czemu skóra jest odświeżona i nawodniona.
Różne przeciwutleniacze pomagają chronić skórę przed wolnymi rodnikami, jak również zachowują integralność składników aktywnych.
Wyciąg z nasion jęczmienia (Malt Secrets®) jest bogaty w pochodne polifenolu o właściwościach przeciwutleniających, które pomagają chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Wielofunkcyjność polifenoli została potwierdzona poprzez niezależne badania pod kątem właściwości antyutleniających oraz zapobieganiu zniszczeń posłonecznych.
Kilka niezależnych badań naukowych, sugeruje, że Epigallocatechin Gallate (wyciąg z zielonej herbaty) posiada właściwości antyutleniające. Pomaga w zahamowaniu stresu oksydacyjnego wywołanego promieniowaniem UV.
Ethylhexyl Methoxycinnamate chroni produkt przed promieniowaniem UV podczas przechowywania, zapewniając długotrwałą stabilność.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

  • Geranylgeranylisopropanol (Juvinity™)
  • Retinyl Propionate (witamina A)
  • Retinyl Palmitate (witamina A)
  • Ascorbyl Tetraisopalmitate (witamina C)
  • Tocopheryl Acetate (witamina E)
  • Palmitoyl Tripeptide-1 + Palmitoyl Tetrapeptide-7 + Sodium Lactate (Matrixyl® 3000)
  • Palmitoyl Tetrapeptide-38 (Matrixyl® Synthe’6®)
  • Palmitoyl Hexapeptide-12 + Ceramide NG + PEG-10 Phytosterol (Dermaxyl®)
  • Hordeum Vulgare (Barley) Seed Extract (Malt Secrets®) (ekstrakt z nasion jęczmienia)
  • Epigallocatechin Gallate (ekstrakt z zielonej herbaty)