Wczytuję dane...
Producent: ENVIRON

Serum zawiera bardzo skuteczne połączenie silnie działających witamin, peptydów i przeciwutleniaczy, które sprawiają, że skóra jest gładsza i zdrowsza, a cera ma bardziej promienny i młodzieńczy wygląd.

Najwyższe stężenie witaminy A, C i E znajduje się w Youth Essentia, który produkowany jest w 4 stężeniach. W związku z tym, w celu uzyskania najlepszych i długoterminowych korzyści, należy stosować wszystkie stężenia, zaczynając od najniższego.

Przy stopniowym zwiększaniu dawki witaminy A unika się wystąpienia reakcji retinoidalnej skóry, która pojawia się w przypadku podaży na początku kuracji zbyt wysokiej dawki witaminy A. Youth Essentia zawiera wysokoskoncentrowane witaminy A i E oraz aktywną, rozpuszczalną w tłuszczu witaminę C (ascorbyl tetraisopalmitate).

Tak wysublimowane składniki aktywnie oddziałują na:

  • Poprawę wyglądu i struktury skóry oraz wyrównanie jej kolorytu.
  • Zmiękczenie zmarszczek, rozjaśnienie, ujędrnienie i nawilżenie skóry.
  • Dostarczenie aktywnych antyoksydantów, które chronią skórę przed zanieczyszczeniem środowiska i promieniowaniem UV.

Serum 1 – 35 ml:

Zalecane na początku stosowania serii Ionzyme, zawiera pierwszy stopień odpowiednio stymulującego stężenia witaminy A oraz średnią dawkę witaminy C. Przeznaczony dla bardzo wrażliwej cery oraz osób, które stosują preparat z witaminą A po raz pierwszy.

Serum 2 – 35 ml:

Zawiera średnią dawkę witaminy A oraz wyższe stężenie witaminy C. Przeznaczone jest dla osób stosujących uprzednio serum Serum 1 oraz dla cery z intensywnymi przebarwieniami.

Serum 3 – 35 ml:

W swoim składzie posiada wysoką dawkę witaminy A i C. Przeznaczony jest dla osób, które stosowały wcześniej wyższe stężenia witamin w kremach Environ oraz po zastosowaniu serum Serum 1 i 2.

Serum 4 – 35 ml:

Zawiera optymalnie najwyższą dawkę witaminy A i C. Formuła specjalnie stworzona z myślą o osobach z dużym zniszczeniem posłonecznym skóry oraz o osobach pragnących uzyskać doskonałe rezultaty odmłodzenia skóry. Przeznaczony jest dla osób, które stosowały wcześniej wyższe stężenia witamin w kremach Environ lub Retinol serii Intensywnej oraz po zastosowaniu serum Serum 1, 2 i 3.

Uwaga - z uwagi na skład - produkt posiada krótszy niż pozostałe preparaty ENVIRON termin ważności!