Wczytuję dane...

Maska intensywnie rewitalizująca marki Environ zawiera unikalną kombinację rewolucyjnych składników – kwas azjatycki, migdałowy oraz mlekowy, które sprawiają, że skóra staje się bardziej rozświetlona, wygładzona i ożywiona. Produkt zalecany dla skóry, która jest narażona na działanie słońca i skutków współczesnych zagrożeń środowiskowych, w tym nierównomierny koloryt i struktura skóry oraz drobne zmarszczki.

Maska Intensywnie Rewitalizująca może być stosowana przez osoby rozpoczynające pielęgnację Environ. W celu uzyskania świeżego i młodzieńczego wyglądu należy stosować maskę przez okres wynoszący minimum sześć miesięcy. Maseczkę najlepiej stosować w okresie jesienno-zimowym, ale może być także aplikowana przez cały rok, pod warunkiem codziennego stosowania szerokiego spektrum ochrony przeciwsłonecznej.

Maska Intensywnie Rewitalizująca może być stosowana samodzielnie lub wraz z kremami z witaminą A Environ (system schodkowy) i/lub także w celu uzyskania jeszcze większych efektów powinna być stosowana z wałeczkiem Roll-CIT, jako najbardziej skuteczna kombinacja w pielęgnacji. Odpowiedni dla nierównomiernej tonacji i struktury skóry oraz z uszkodzeniami posłonecznymi.

Główne składniki:

  • Kwas azjatycki
  • Kwas mlekowy
  • Kwas migdałowy

Korzyści:

  • Badania przeprowadzane na przestrzeni wielu lat, wykazały, że kwas azjatycki promuje syntezę czynników wzrostu, które są ważne w procesie regeneracji skóry.
  • Kwas mlekowy, silnie wspiera naturalne czynniki nawilżające skórę.
  • Kwas migdałowy, działa w synergii z kwasem mlekowym i azjatyckim, tworząc gładszy, młodszy i bardziej wytworny wygląd skóry.

Gorąco zachęcamy do zakupu tego doskonałego produktu Environ!