Wczytuję dane...
Producent: ENVIRON

Krem Environ Avance Moisturiser powstał w wyniku połączenia różnych peptydów zaprojektowanych tak, by docierały do specyficznych obszarów wewnątrz skóry. Peptydy zostały zidentyfikowane jako podstawowe składniki w przygotowaniu specjalistycznych preparatów anti-aging dla skóry. Ta wysokiej jakości formuła wpływa na poprawę wyglądu skóry, która dzięki niej staje się gładsza, jędrniejsza i intensywnie nawilżona.

Formuła kremu zawiera połączenie trzech peptydów, które pomagają w kompleksowym poprawie wyglądu skóry. W wysokiej jakości formule kremu znajdziemy składniki nawilżają skórę, wpływają na poprawę jej wyglądu i sprawiają, że staje się gładsza, jędrniejsza i intensywnie nawilżona.

Idealny dla skóry z widocznymi oznakami starzenia, a także dla tych, które pragną zachować młody wygląd.

Główne składniki: Matrixyl 3000, Trylagen and Matrixyl Synthé 6

Wskazania do stosowania: Rekomendowane dla skóry starzejącej się, narażonej na niekorzystne działanie środowiska lub stres związany z codziennym życiem. Do stosowania w połączeniu z innymi produktami Environ zawierającymi witaminę A, w celu osiągnięcia młodego i promiennego wyglądu.

Korzyści:

  • Połączenie inteligentnych peptydów wspiera proces samoistnej naprawy skóry, a także wspiera powstawanie kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanu.
  • Chroni kolagen przed degradacją i utratą elastyczności – cechy charakterystyczne dla skóry starzejącej się.
  • Wspiera integralność skóry i sprawia, że staje się ona gładsza i „nasączona”.

Serdecznie zachęcamy do zakupu - efekty stosowania są zadziwiające! Poznaj szczegóły na specjalnej stronie przygotowanej przez producenta produktu!