Wczytuję dane...
Producent: ENVIRON

Postępy w neurobiologii i badaniach kosmetycznych wciąż ujawniają więcej na temat złożonego i fascynującego związku między mózgiem a skórą. Environ opracował Seriénce Night Serum, aby pomóc radzić sobie z wpływem stresu na skórę. To pierwsze tego typu naukowo zaawansowane serum stymulujące na noc, dzięki któremu skóra stanie się pogoda, pełna młodzieńczego blasku.

WŁAŚCIWOŚCI:

  • Przełomowa formuła: kompleks malachit-NP (neuropeptyd)
  • Mala’Kîte ™ to ochronny kompleks miedzi, który oferuje silne właściwości przeciwutleniające, pomagając zwiększyć odporność i obronę komórek skóry; naukowo udowodniono, że pomaga chronić przed stresorami środowiskowymi. Symbol przemiany i kreatywności, malachit jest znany jako święty kamień starożytnego Egiptu. Dodaje również naturalnego koloru preparatom
  • Neurophroline ™ to uspokajający neuropeptyd pochodzący z ekstraktu z nasion dzikiego indygo (Tephrosia purpurea), który zmienia szarość i zmęczenie w młodzieńczy blask.
  • Argireline® Amplified to ewolucja peptydu Argireline® o doskonałej aktywności i dodatkowym działaniu rozluźniającym mięśnie. Zmniejsza również pojawianie się zmian związanych z wiekiem we wszystkich warstwach skóry.
  • MATRIXYL® Morphomics ™ to bezprecedensowy sposób walki ze zmarszczkami, szczególnie pionowymi liniami, które nadają twarzy smutny wyraz.

Performance Intelligence to najwyższa innowacja w pielęgnacji skóry. Environ zaleca stosowanie Seriénce Night Serum w połączeniu z rewolucyjnym urządzeniem mobilnym Electro-Sonic DF, aby pomóc stworzyć piękną skórę, dostarczając więcej niezbędnych składników odżywczych tam, gdzie skóra najbardziej tego potrzebuje.


Seriénce Night Serum można dodawać do codziennej rutyny, aby poprawić wygląd skóry dotkniętej stresem i niepokojem. Zamów już teraz - będziesz zachwycona efektem!