Wczytuję dane...

Preparaty o najwyższej zawartości retinolu, które należy stosować początkowo z Serum Serii Youth Essentia bądź preparatami AVSTserii Skin Essentia wyższymi stopniami. Serum do pielęgnacji skóry dojrzałej, zniszczonej słońcem oraz trądzikowej. Zawiera mieszaninę składników aktywnych, które wpływają na poprawę stanu skóry i jednocześnie stymulują skórę odnowy, umożliwiając głęboką regenerację.
Retinol zawiera aktywną, alkoholową formę witaminy A - na dzień należy bezwzględnie stosować ochronę słoneczną. Kuracja retinolem zalecana jest do stosowania przez 2 lata.

Retinol o różnych stężeniach:1, 2 i 3 działa głęboko regenerująco na skórę redukując zmarszczki, blizny, przebarwienia, zniszczenie posłoneczne, nadmierny łojotok lub suchość, pogrubia naskórek i maksymalnie odmładza skórę. Jest również bardzo wskazany przy opornym trądziku młodzieńczym.

Retinol 3 ma najsilniejsze stężenie Witaminy A spośród pozostałych i głównie zalecany jest do skóry ciała np. świeżych lub nawet wieloletnich rozstępów skórnych, a także blizn ubytkowych jak i przyrosłych w celu poprawy ich wyglądu.

Uwaga - z uwagi na skład - produkt posiada krótszy niż pozostałe preparaty ENVIRON termin ważności!