Wczytuję dane...

Dzisiejsze tempo życia i nieodłączny stres z nim związany powodują, że coraz szybciej nasze czoło, kąciki oczu czy też okolice policzków, nosa i warg okalają zmarszczki. Już nie tylko osoby w podeszłym wieku, ale również współcześni 30-latkowie borykają się z mimicznym wyrazem twarzy. Jak temu zaradzić? Czy nieuchronnie jesteśmy skazani na kosztowne i bardzo kontrowersyjne zabiegi związane z użyciem Botoxu? I ostatecznie, czy musimy skazywać własne zdrowie na ewentualne komplikacje i nieodwracalne skutki użycia jadu kiełbasianego? Zespół badawczy pod kierunkiem Dr Fernandesa po raz kolejny przychodzi nam z pomocą, udowadniając, że naturę można przechytrzyć.

Najnowszy produkt Environ – Ionzyme Focus Frown Serum – to koktajl aktywnych składników pochodzenia syntetycznego, które skutecznie wpływają na proces tworzenia się zmarszczek mimicznych, poprzez trzy różne drogi zapewniające nieprawdopodobne, widoczne rezultaty:

  • Argirelina – Acetyl Hexapeptide-3 – syntetyczny składnik przeciwstarzeniowy pozyskiwany z naturalnych protein. Jest bezpieczny i łagodny dla organizmu, a przede wszystkim stanowi alternatywę wobec Toksyny Botulinowej. Nieinwazyjnie przenika przez skórę powodując zmniejszenie głębokości zmarszczek poprzez złagodzenie skurczu mięśni twarzy, zwłaszcza na czole i wokół oczu.  
  • Leuphasyl – skutecznie blokuje zakończenia nerwowe mięśni mimicznych długotrwale je relaksując. Współdziała z Argireliną w blokowaniu skurczu mięśni.
  • Vialox – Amino Pentapeptide-3 – skutecznie blokuje uwalnianie jonów sodowych z błon synaptycznych mięśni powodując mniejszą reakcję mięśni na impulsy nerwowe.

 Są to więc naukowo udowodnione, z najwyższej półki cenowej, a zarazem skuteczne i bezpieczne surowce, dostępne w produktach kosmeceutycznych Environ.

Aplikacja Serum za pomocą kroplomierza pozwala na precyzyjne dotarcie do miejsc objętych zmarszczkami mimicznymi:

  • bruzdy na czole, 
  • kurze stopki wokół oczu (również miejsca pod oczami, gdzie skóra jest cieńsza)
  • obszar nosowo – wargowy
  • bruzdy policzkowe 
  • szyja, jak również wszelkie zmarszczki mimiczne.

Główne działanie Serum to relaksacja mięśni, wygładzenie i spłycenie bruzd i zmarszczek. Linie bruzd i zmarszczek stają się lżejsze, mniej widoczne, zmniejsza się napięcie mięśni w okolicy czoła i oczu. Skóra, w odróżnieniu od iniekcji otulinowej, uzyskuje bardziej naturalny i młodszy wygląd, staje się bardziej elastyczna, a przy tym równomiernie wygładzona.

Rezultaty zastosowania miejscowej aplikacji Ionzyme Focus Frown Serum na zmarszczki będą widoczne po trzech tygodniach, jednakże efekt złagodzenia zmarszczek może zostać przyspieszony poprzez mikronakłuwanie naskórka za pomocą Roll Cit / Focus Cit Kosmetyczny lub przy zastosowaniu Sonoforezy niskiej częstotliwości. Szczególnie przy sonoforezie pierwsze rezultaty zastosowania Serum mogą być zauważalne nawet po 2 godzinach od zastosowania!