Wczytuję dane...

Regenerujące kapsułki z retinolem o działaniu głęboko nawilżającym, odżywczym i wygładzającym skórę. Szczególnie zalecane na noc jako miesięczna kuracja odmładzająca i dla uzyskania szybkiej poprawy wyglądu skóry na specjalne okazje. Doskonale liftinguje, nawilża, wygładza koloryt skóry jak również redukuje tzw. „kurze łapki. ”Rezultatem jest gładka, napięta skóra o prawidłowej kondycji.

Kapsułki przeznaczone są do zewnętrznej aplikacji. Po obcięciu końcówki kapsułki, należy całą jej zawartość równomiernie rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie bądź połączyć z preparatami z innych linii. Mieszanie poszczególnych produktów Environ gwarantuje uzyskanie jeszcze lepszych, wielo płaszczyznowych efektów.

Pomimo wspaniałych rezultatów kuracji Kapsułkami z Retinolem, nie zalecane jest nieustanne stosowanie produktu. Stałe podawanie skórze najcenniejszych wygenerowanych składników może spowodować tzw. „rozleniwienie” skóry. Proponujemy okresowe stosowanie kapsułek w czasie osłabienia jej prawidłowego funkcjonowania w przypadku indywidualnych odczuć pacjentki narzekającej na spadek jędrności, napięcia oraz nadmiernej suchości połączonej z utratą zdrowego kolorytu cery bądź jako kuracje regenerującą po okresie letnim. Takie same zalecenia okresowej podaży produktu dotyczą Żelu Colostrum.