Wczytuję dane...

Kolejny z serii przełomowy i innowacyjny produkt firmy Environ.

Zanieczyszczenie środowiska, zła dieta, stres i promieniowanie ultrafioletowe to główne czynniki wpływające na procesy starzeniowe skóry. Aby temu zapobiec stosuje się różnego rodzaju ostrzykiwania, operacje plastyczne i inne inwazyjne metody „naprawcze”. W praktyce wiemy, że coś takiego jak „krem przeciwzmarszczkowy” nie istnieje i jest to wymysł kampanii reklamowych. Nie mamy możliwości całkowicie zatrzymać procesów starzeniowych, ale na pewno możemy je skutecznie opóźnić. W toku badań laboratoryjnych, w celu zminimalizowania czynników wpływających na starzenie się skóry, Environ stworzył wysoce skoncentrowane serum, którego formuła jest alternatywą do iniekcji kwasem hialuronowym.

Hydrating Serum HA zawiera roztwór kwasu hialuronowego, o bardzo wysokim stężeniu w miejscowym działaniu preparatu. Dzieje się tak za pomocą dwóch rewolucyjnych składników:

  • Transcutol CG: wnikliwy akcesor.
  • Formuła kwasu hialuronowego (LMW Sodium Hyaluronic Acid): Kwas hialuronowy jest mukopolisacharydą (związkiem wielocukrów z białkiem) i pochodzi z organizmów żywych. W związku z tym, że Environ nie testuje i nie pozyskuje żadnych składników ze zwierząt, formuła kwasu hialuronowego, użyta w Ionzyme Serum, została pozyskana z roślin. Cząsteczki kwasu pochodzenia roślinnego mogą pomieścić nawet do 1000 razy więcej wody (więcej niż ich własny ciężar!) i odgrywają istotną rolę w procesie starzenia się, szczególnie w głębokich partiach skóry.

Efekty zastosowania Hydrating Serum HA będą zauważalnie widoczne, jeśli aplikacja odbywać się będzie w połączeniu z:

  • Environ Roll Cit Kosmetyczny lub Focus Cit Kosmetyczny. W związku z tym, że warstwa rogowa naskórka jest barierą ograniczającą wchłanianie aktywnych składników, aplikacja Ionzyme Serum powinna odbywać się po uprzednim mikronakłuwaniu skóry Roll-Cit lub Focus Cit Kosmetycznym. Proces mikronakłuwania umożliwi penetrację skóry i wnikanie kwasu hialuronowego do aktywnych warstw skóry nawet do 10.000 tys. razy więcej niż przy tradycyjnym nakładaniu Serum na naskórek. Pierwsze wizualne zmiany następują już po 3 tygodniach od zastosowania!
  • Sonoforeza o niskiej częstotliwości - pierwsze wizualne zmiany zauważalne już po 1 tygodniu od zastosowania!

 Efekt użycia Hydrating Serum HA: skóra zauważalnie nawilżona, nasycona, spłycone zmarszczki i linie mimiczne, zwiększona gęstość skóry, napęcznienie.