Wczytuję dane...

Zawiera niewysoką dawkę witaminy A w formie Palmitynianu Retinylu w postaci żelowej. Nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych, jak również nie posiada ochrony słonecznej i powinien być stosowany z kremem RAD (w sezonie letnim lub w przypadku kąpieli słonecznych). Zawiera antyrodnikowy system ochronny i jest bogaty w antyoksydanty, witaminy: C, E i prowitaminę B5 oraz Beta Caroten. Żel nawilżający AVST jest również bardzo dobrze tolerowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.

Idealny produkt na ukojenie skóry, która była poddana długotrwałemu nasłonecznianiu. Żel redukuje efekt pooparzeniowy i uzupełnia braki witaminowe utracone podczas promieniowania UV. Szczególnie zalecany dla bardzo wrażliwej, spoistej lub alergicznej skóry.

Skład Gel Nawilżający AVST: Panthenol, witamina A, E, C, Palmitynian Retinylu, składnik błonotwórczy, olejek słonecznikowy, antyoksydanty, skrobia kukurydziana, olejek kukurydziany.

Sposób użycia: po oczyszczeniu i tonizowaniu skóry kosmeceutykami Environ, nałożyć odpowiednią ilość żelu na twarz, szyję i okolice dekoltu, po czym delikatnie wmasować. Stosować dwa razy dziennie (rano i wieczorem) lub wedle potrzeb.

Efekt użycia:

  • normalizuje skórę, koi i łagodzi, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze,
  • poprawia nawilżenie skóry poprzez stymulację naturalnych czynników nawilżających w skórze,
  • zwiększa przyrost warstwy podstawnej naskórka przez co pogrubia go i jednocześnie redukuje warstwę rogową,
  • poprawia cyrkulację krwi w skórze,
  • przeciwdziała tworzeniu się wolnych rodników za pomocą antyoksydantów, witamin: C, E, Prowitaminy B5 oraz Beta Carotenu,
  • wpływa na produkcję melaniny pozwalając na jednolitą dystrybucję pigmentu na całym obszarze skóry.