Wczytuję dane...

Hydrating Clay Masque - została specjalnie sformułowana aby zwiększyć nawilżenie skóry i regularnie usuwać nadmiar tłuszczu z powierzchni twarzy. Została stworzona z najbezpieczniejszych składników nawilżających, współpracujących z delikatną formą glinki krzemowej, absorbującej nadmiar sebum.

Hydrating Clay Masque zawiera:

  • Kaolin i naturalną Glinkę Krzemową, która nawilża i usuwa nadmiar sebum z powierzchni skóry.
  • Olej mineralny - głęboko oczyszczający pory
  • Glicerol - wspomagający absorpcję wilgoci oraz zwiększający nawilżenie skóry.
  • Tocopheryl - naturalna forma witaminy E - antyoksydant i nawilżacz.

Hydrating Clay Masque w odróżnieniu od innych masek opartych na kaolinie i glince krzemowej może być stosowana dla wszystkich rodzajów skóry w celu jej głębokiego nawilżenia. Można ją również stosować na noc ponieważ w odróżnieniu od innych masek, nie kruszy się i nie brudzi ubrań, tworząc przez cały czas na powierzchni skóry, jednolitą przezroczystą powłokę.

Skład Hydrating Clay Masque: Kaolin, Olej Mineralny, Gliceryl, Panthenol.

Sposób użycia:
Na umytą i oczyszczoną skórę twarzy nałożyć niewielką ilość preparatu omijając obszar ruchomej części powieki. Początkowo kolor preparatu będzie biały, ale w miarę penetracji w skórę, zmieni się na przezroczysty. Preparat należy pozostawić na skórze przez 10 minut, po czym zmyć za pomocą zmywacza Environ, a następnie należy zastosować krem nawilżający Erviron. Używać raz lub dwa razy w tygodniu. Jedno opakowanie wystarcza na około 20 zastosowań.

Efekt użycia:
Nawilżenie skóry, redukcja nadmiaru sebum, ukojenie podrażnień. Jest to najłagodniejsza forma peelingowa, która może być stosowana dla bardzo wrażliwej skóry oraz w przypadkach nadmiernego jej rogowacenia.