Wczytuję dane...
Producent: ENVIRON

Environ A, C & E Face & Body Oil jest kolejnym, najnowszym produktem z serii BODY, słynącym z silnego efektu odżywczego (nietłustego) i napinającego skórę. Jest to wyrafinowana kombinacja, zawierająca silne dawki witaminy A, C i E, doskonała dla skóry suchej, a szczególnie polecana dla skóry zniszczonej nadmiernym opalaniem się (np. po solarium).

Wpływa na wzrost podstawowej warstwy skóry oraz na jej zagęszczenie poprzez oddziaływanie na warstwę rogową naskórka. Tym samym determinuje produkcję kolagenu i elastyny w skórze oraz poprawia jej ukrwienie.

A, C & E Face & Body Oil jest odżywczym olejkiem, skutecznie wpływającym na  elastyczność skóry oraz jej gęstość, a także na redukcję rozstępów I blizn.  

Szczególnie dobre rezultaty uzyskuje się przy zastosowaniu z Derma-lac (z tej samej serii). Body Oil jest rekomendowany przy zniszczeniach posłonecznych skóry, a także w celu głębokiego nawilżenia skóry twarzy.

Efekty zastosowania A, C & E Face & Body Oil:

  • zdrowienie (normalizacja) skóry poprzez zastosowanie witaminy A,
  • determinuje produkcję kolagenu i elastyny w skórze oraz poprawia jej ukrwienie,
  • skutecznie nawilża,
  • wpływa na wzrost warstwy podstawnej naskórka oraz na jej zagęszczenie poprzez oddziaływanie na warstwę rogową naskórka,
  • wpływa na wytwarzanie melaniny i redukcję pigmentu,
  • zawiera wysokie dawki antyutleniaczy: witaminę C i E, prowitaminę B5 oraz Beta Karoten, które skutecznie oczyszczają organizm z wolnych rodników.